16.02.2022/13:10

Solidarność sromotnie przegrałaby ogólnopolskie referendum w sprawie zakazu handlu w niedziele

57 proc. Polaków ocenia negatywnie zakaz handlu we wszystkie niedziele, a tylko 28 proc. odnosi się do takiej inicjatywy pozytywnie - wynika z badania agencji Inquiry opublikowanego w "Rzeczpospolitej". Reszta, czyli 15 proc. rodaków, ma do tej kwestii stosunek neutralny. Przeciwnicy ograniczeń w handlu uzasadniają swoje stanowisko głównie niechęcią do zakazów (50 proc.) oraz brakiem czasu na zakupy w inne dni (37 proc.).

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Nickt2 16.02.2022

    Komentarz do „nickt” - nic dodać, nic ująć.

  • Nickt 16.02.2022

    Jak się wprowadza durne prawo takie jak Polski Nieład, zakaz handlu w niedzielę, Izba Dyscyplinarna Sadu to nic dziwnego, że to nie funkcjonuje. Wiecie, że pis chce zrezygnować z 270 miliardów złotych z Unii ? OK, pisowców jest 45 tysięcy. Niech każdy da po 6 milionów PLN i kwita. Stać ich przecież, nakradki się przez ostatnie 7 lat.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także