28.11.2018/08:19

Solidarność w Biedronce przygotowuje się do strajku

Solidarność w Biedronce zamierza rozpisać referendum strajkowe - donosi Dziennik Gazeta Prawna. Chodzi nie o krótki, 2-godzinny strajk ostrzegawczy ale o większą akcję.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • ofiary sukcesu 28.11.2018

    o zgrozo wpierwej managejrowie JMD kuszą klientów poprzez ceny promocyjne poniżej kosztów wytworzenia produktów wywalają na to setki milionów rok rocznie i mają te upragnione tłumy w sklepach no tak... "codziennie niskie ceny" kosztuje sporo... Zarobki może finalnie są tam ciut lepsze ale nie ma zbyt wiele innych sieci gdzie dzień w dzień do rozładowania jest jeden tir na dostawie... wystarczy zważyć ich sklepy obrotem to okaże się, że przez raptem 3800 sklepów (z Lidlem i Netto) przechodzi 33% obrotów krajowego handlu z czego gro właśnie przez krzyże pracowników Biedronek. I jeszcze mają czelność mówić "największy pracodawca" chyba "najtrudniejsza praca w branży". pytanie gdzie zatem topią zyski? Ara w Kolumbi, Hebe w Polsce, Oceanarium w Portugalii za 114 milionów.. euro... reprezentacja... reklamy TV... itp itd tylko dlaczego pracownik jest tam ofiarą ich sukcesu?!??!!?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.