22.10.2020/11:10

Solidarność zyskuje strategicznego sojusznika do obrony zakazu handlu w niedziele [TYLKO U NAS]

Od krytyki obywatelskiego projektu ustawy, przez "drogę środka", aż po poparcie obecnych regulacji - tak ewoluowało stanowisko Polskiej Izby Handlu dotyczące zakazu handlu w niedziele. Dziś, gdy powraca dyskusja o tym, czy otworzyć sklepy w niedziele w związku z koronakryzysem, PIH nawołuje do zachowania status quo; staje więc po tej samej stronie barykady, co związkowcy z NSZZ Solidarność.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Adam 18.06.2021

    A czy ktoś zapytał się pracowników czy oni tego chcą.Tylko myślicie o kasie a co z tego ma pracownik czy ktoś podziękował pracownikom sklepu za przejście przez pandemię to oni byli na pierwszym ogniu narażeni na wirusa czy coś za to dostalismy.kiedy pracownik ma się zregenerować kiedy ma z rodziną spędzić ten jeden dzień .czy przez to wcześniej pojda na emeryturę,co za żenada sklepy myślą o sobie a nie o pracowniku i moim zda nim prycz niedzieli powinna być jeszcze wolna sobota.nauczyliscie się robić z ludzi parobków pytam się za co dość już tego może starczy tych zadań a sami wejście się do roboty zobaczycie jak to przyjemnie stać w niedzielę za kasa

  • jURA 23.10.2020

    A może działącze Solidarnośći biorący pensje po kilkanaście tysięcy nie wiadomo za co pomyślą o interesie kilkudziesięciu milionów PolaKÓW, DLA KTÓRYCH ZAKUPY W DYSKONTACH SĄ LEPSZE I TAŃSZE ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także