22.09.2020/11:02

SPAR chce mieć w Polsce 400 sklepów w ciągu pięciu lat

Sieć SPAR powiększyła się o dwie nowe placówki. Spółka zakłada, że w ciągu pięciu lat sieć będzie dysponowała w Polsce 400 sklepami.

Sieć sklepów SPAR otworzyła dwie nowe placówki w miejscowościach Rytro i Jazowsko. Sklepy mają odpowiednio 364 oraz 182 mkw sali sprzedaży. Nowe placówki pod szyldem SPAR są prowadzone przez partnera sieci, który zarządza innymi dwoma sklepami w miejscowościach Piwniczna oraz Gołkowice obok Starego Sącza.

– Nasi Partnerzy detaliczni – polscy przedsiębiorcy, którzy dołączają do sieci SPAR – najlepiej znają potrzeby konsumentów w swoim regionie. Właściciel dwóch nowych sklepów oraz placówek w miejscowościach Piwniczna oraz Gołkowice wkłada wiele serca i pracy w swoje sklepy, nie tylko przy okazji ich otwarcia. Wszyscy nasi partnerzy chcą zapewnić swoim klientom doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie. W każdej placówce znajduje się szeroka oferta produktów od sprawdzonych dostawców naszej sieci. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najwięcej produktów do naszych sklepów dostarczali polscy producenci – powiedział Rob Philipson, członek zarządu SPAR Group.

SPAR dokładnie analizuje potrzeby i oczekiwania klientów sklepów w danej lokalizacji. Spółka zakłada dysponowanie 400 sklepami w Polsce w ciągu pięciu lat.

The SPAR Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą SPAR w Republice Południowej Afryki. Obecnie The SPAR Group Ltd. działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także