26.10.2016/16:41

Spar otwiera 222. sklep w Polsce

W miniony czwartek (20 października) w Tychach przy ul. Przemysłowej 15 uruchomiony został 222. sklep sieci Spar w Polsce. Placówka o powierzchni 220 mkw. jest drugą w tym mieście, na którym zawisł szyld rozwijany w Polsce przez Grupę Bać-Pol.

Nowy tyski sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 7-21, a w niedziele od 8 do 15.30. Jego franczyzobiorcą jest Małgorzata Dyrszka, do której należy także istniejący już wcześniej sklep Spar w tym śląskim mieście.

- Zdecydowałam się na otwarcie kolejnego sklepu Spar, ponieważ po ośmiu latach działalności w ramach franczyzy pierwszego sklepu, wiem, że współpraca z siecią układa się bardzo dobrze. Spar dzięki swojej ofercie jest bardzo konkurencyjny w stosunku do innych placówek działających na rynku, klienci doceniają atrakcyjność oferty i korzystne ceny - mówi Małgorzata Dyrszka.

Spar obecny jest w Polsce od 1996 r. Grupa Bać-Pol liczy na to, że sprzedaż w sklepach tej sieci w Polsce na koniec 2016 r. wyniosła 523 mln zł. W dłuższej perspektywie, do 2020 r., Bać-Pol ma nadzieję na 379 sklepów Spar w Polsce i obroty sieci na poziomie 1,3 mld zł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.