24.04.2017/14:35

Spar otwiera kolejny sklep w Rybniku

20 kwietnia sieć Spar powiększyła się o kolejny sklep. Placówka działająca pod tym szyldem wystartowała w Rybniku (woj. śląskie), przy ul. Gminnej 2. To już trzeci sklep sieci w tym mieście.

Nowy obiekt Spara ma powierzchnię 200 mkw. i działa w formacie Spar. Placówka będzie otwarta od poniedziałku do soboty w godz. od 6 do 20. W niedziele sklep będzie nieczynny.

Placówka zlokalizowana przy ul. Gminnej będzie już drugim sklepem Spar należącym do tego samego franczyzobiorcy sieci. Poprzedni obiekt otworzył on 12 lat temu w Książenicach (niedaleko Rybnika).

Spar jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 44 krajach, na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

Spar w tym roku obchodzi jubileusz 20-lecia działalności w Polsce. Sieć obecna jest na naszym rynku od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.