05.12.2016/09:49

SPAR otwiera pięć nowych sklepów w jednym dniu

1 grudnia sieć SPAR otworzyła pięć nowych sklepów. Dwa z nich zostały otwarte w formacie SPAR, trzy pozostałe w formacie SPAR Express. Liczba sklepów sieci powiększyła się tym samym do 227.

Pierwszy z dwóch nowych sklepów w formacie SPAR otwarty został w Dobroszycach (woj. dolnośląskie) przy ulicy Oleśnickiej 39. Supermarket ma powierzchnię 390 mkw.

Supermarket w Piwnicznej Zdroju (woj. małopolskie), mieszczący się przy ulicy Rynek 5, otwarty w formacie SPAR, ma powierzchnię sprzedażową 390 mkw.

Pierwszy ze sklepów w formacie SPAR Express o powierzchni 140 mkw. otwarty został w Pionkach (woj. mazowieckie), przy ul. Bohaterów Studzianek 5.

Kolejny nowo otwarty SPAR Express mieści się w Nowym Korczynie (woj. świętokrzyskie), przy ulicy Rynek 33. Sklep ma powierzchnię 150 mkw.

Trzeci SPAR Express otwarty został w Lipnie (woj. wielkopolskie), przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 5. Sklep o powierzchni 140 mkw. Pod względem asortymentu może śmiało konkurować z większymi sklepami, ponieważ na niewielkiej powierzchni udało się zmieścić bardzo szeroki, ponadstandardowy, jak na ten format sklepu, asortyment. W sklepie dostępnych jest wiele potrzebnych w codziennym funkcjonowaniu artykułów – poza zwyczajowym asortymentem dostać można również świeże mięso, wędliny, zabawki, produkty gospodarstwa domowego czy też tzw. niemiecką chemię, sprowadzaną specjalnie do sklepów SPAR.

Sieć SPAR liczy obecnie w Polsce 227 sklepów. Szyld jest rozwijany w ramach Grupy Bać-Pol. SPAR jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 44 krajach, na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.