03.02.2017/12:08

Spar otwiera sklep w Ślemieniu

W czwartek 26 stycznia br. w Ślemieniu (woj. śląskie) przy ul. Krakowskiej 146 otwarty został nowy sklep Spar. To już 228. placówka, jaka działać będzie w ramach sieci rozwijanej w Polsce przez Bać-Pol.

Sklep działa w formacie Spar oraz posiada powierzchnię 187 mkw. Placówka otwarta będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6 do 21, a w niedziele między 8 a 18.

Supermarket w Ślemieniu to pierwszy sklep należący do Sławomira Góralczyka. - Jeździłem po wielu sklepach w Polsce, rozglądałem się i uważnie przyglądałem działalności wielu sieci. Największe znaczenie przy podejmowaniu ostatecznej decyzji miała dla mnie współpraca z silną i stabilną grupą, jaką jest Bać-Pol oraz fakt, że Spar to sieć ze 100 proc. kapitałem polskim, co w mojej opinii stanowi atut nie do przecenienia - komentuje decyzję o otwarciu sklepu Spar Góralczyk.

Spar jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy pod tym szyldem funkcjonują w 44 krajach, na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów. Spar Polska obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia w Polsce, jest obecny na polskim rynku od 1996 roku.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.