17.06.2020/14:37

Spar otworzył nowe placówki w Gdyni i Płocku

Sieć sklepów Spar 16 czerwca tego roku  otworzyła dwie kolejne placówki pod szyldem Eurospar. Nowe sklepy zlokalizowane są w Gdyni w Galerii Handlowej Klif oraz w Płocku w Centrum Handlowym Atrium Mosty.

Klienci placówki w Gdyni mogą korzystać z 1933 mkw. sali sprzedaży, a w Płocku ma ona wielkość 1818 mkw. Lokalna społeczność może także skorzystać z usługi zakupów online na stronie www.e-spar.com.pl z dowozem do domu ze sklepów. Nowe placówki powstały w wyniku dynamicznego procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł.

– Nowe sklepy w formacie Eurospar w Gdyni i Płocku zaprojektowaliśmy zgodnie z najwyższymi standardami Grupy Spar i z troską o zadowolenie naszych klientów. W nowych placówkach znajdują się m.in.: strefa ze świeżym pieczywem, cukiernia, lada z wędlinami, mięsem, rybami i daniami gotowymi, lodówki z nabiałem oraz świeże warzywa i owoce – od sprawdzonych producentów naszej sieci. Mamy świetne produkty marki własnej w atrakcyjnych cenach, które zainteresują także wielbicieli produktów eko i bio. Sieć sklepów Spar rozrasta się bardzo dynamicznie zarówno w dużych, jak i tych mniejszych miastach  – powiedział Rob Philipson, członek zarządu Spar Group.

The Spar Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą Spar w Republice Południowej Afryki. Obecnie The Spar Group Ltd. działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.