17.11.2020/09:56

Spar podpisał kolejną umowę na dostawy zakupów. Dostarczy produkty za pośrednictwem Everli

Sieć sklepów Spar rozpoczyna dostawy we współpracy z firmą Everli, specjalizującą się w dostawach zakupów do domu. Na razie usługę udostępniono w 3 miastach: w Poznaniu, Rzeszowie i Warszawie. Niebawem dostawy mają być rozszerzone o kolejne miejscowości.

Dostawy zakupów do domu ze sklepów Spar realizowane są również przez własny transport firmy oraz za pośrednictwem operatora aplikacji Wolt. Przez umowę z Everli, Spar wzbogaca się o kolejne oficjalne partnerstwo, zwiększając przy tym liczbę dostępnych produktów.

Jak podaje Spar, dostawy zakupów ze sklepu e-spar.com.pl można wybrać na stronach internetowych everli lub w aplikacji mobilnej, a ich realizacja to nawet kilka godzin od złożenia zamówienia. Oferta sklepu internetowego e-spar jest dokładnie taka sama, jak w placówkach stacjonarnych, a produkty mają te same, atrakcyjne ceny.

- Od początku roku intensywnie rozbudowujemy różnorodne kanały dostaw i bezkontaktowego odbioru zakupów – zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Ze względu na pandemię częściej decydują oni o zmianie dotychczasowych przyzwyczajeń – chociaż nadal chcą korzystać z naszej bogatej oferty produktów świeżych, wysokiej jakości warzyw i owoców, a nawet chrupiącego pieczywa. Dlatego proponujemy kolejną opcję dostaw – przy współpracy z platformą Everli. Chcemy rozszerzać tę usługę na kolejne miasta, bo właśnie w miastach nasze zamówienia online rosną najszybciej. Zależy nam, by klienci mogli szybko otrzymać swoje zamówienie ze sklepu – a w Everli to możliwe już w ciągu kilku godzin. Nasi klienci mogą więc wybrać dostawę w różnych opcjach lub osobisty odbiór zakupów w formule Spar Drive – powiedział Dawid Kaszuba, dyrektor e-commerce w sieci SPAR.

Anna Podkowińska-Tretyn, Dyrektor Generalna Everli dodaje, że współpraca z siecią sklepów Sspar to dla Everli kolejny krok w rozwoju oraz radość, z zaufania kolejnego partnera.

- Cały czas dążymy do zapewnienia naszym klientom jak największego wyboru dostępnych sklepów, w których za naszym pośrednictwem mogą zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. To ważne, ponieważ obecnie, zakupy spożywcze online cieszą się coraz większą popularnością, a w ostatnim czasie są doceniane jeszcze bardziej. Klienci w szybki, komfortowy sposób, z dowolnego miejsca, mogą wykonać zakupy w ulubionym sklepie, przekładając stacjonarne nawyki zakupowe na kanały online – dodaje.

Dowóz przez Everli możliwy jest już 3h od złożenia zamówienia. Zakupy zostaną dostarczone przez profesjonalnego  Szopera, który przy odbiorze przyjmie bezdotykowo płatność. W przypadku braku konkretnego produktu, Szoper kontaktuje się telefonicznie ustalając zamiennik. Zakupy dowożone są samochodem – co pozwala na wybór dowolnej liczby oraz wielkości produktów. Z powodzeniem możliwe jest również zamówienie produktów świeżych – takich jak owoce, warzywa, mięso czy nabiał, a także  mrożonek i produktów z lodówki, ponieważ Szoperzy wyposażeni są w specjalną torbę termiczną.

Sklepy sieci Spar – oprócz dostawy zamówienia pod wskazany adres – oferują także usługę Spar Drive w 30 placówkach w Polsce. Klienci tych sklepów mogą zamówić zakupy on-line, a następnie w wybranym przedziale godzinowym odebrać je w danym sklepie, parkując na dedykowanym usłudze miejscu parkingowym. Pracownik sklepu pakuje zamówienie wprost do bagażnika samochodu klienta.

W Warszawie SPAR zapewnia również dostawę produktów przez aplikację Wolt. Zamówienia dzięki tej współpracy mogą być dostarczane nawet w 35 minut od złożenia. Wraz ze wzrostem zainteresowania dowozem zakupów ze sklepów SPAR poprzez Wolt, sieć zamierza wdrażać kolejne etapy projektu.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Dostawca 18.11.2020

    Uwaga ponownie nie płacą w terminie. Duże opóźnienia w płatnościach. Zaczyna się jak w Piotrze i Pawle

  • grzegorz 17.11.2020

    Tylko klientów chętnych nie ma!Drogo, asortyment kiepski, marka z afryki! Dno

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także