09.07.2018/07:34

Spar przejmuje lokalizację po Piotrze i Pawle

5 lipca swoją działalność w krakowskim CH Lubostroń oficjalnie rozpoczął supermarket Eurospar. To już 21. sklep sieci Spar Polska otwarty w stolicy Małopolski i kolejna w ostatnim czasie, po Mysłowicach i Oławie, lokalizacja Piotra i Pawła przejęta przez sieć Spar.

Supermarket został głównym operatorem spożywczym w galerii Lubostroń 15. Sklep posiada 768 mkw. powierzchni sprzedażowej. Obiekt  zlokalizowany jest w sąsiedztwie młodych osiedli – Nowy Ruczaj i Osiedla Europejskiego, na których nadal widać rozwój oferty deweloperów.

Nowo otwarty Spar to pierwszy sklep pani Gabrieli, który należy do sieci franczyzowej Spar Polska. - Zainteresowanie otwarciem przerosło nasze oczekiwania. Do oferty wdrożyliśmy świeże wypieki, których brak w pobliżu, chcemy też zapewnić możliwość zakupu produktów dla osób będących na specjalnych dietach, wymagających specjalistycznej żywności - mówi franczyzobiorca sieci.

W sklepie dostępny jest także szeroki wybór świeżych ryb oraz wędlin z firmy przetwórstwa mięsnego Płatek, posiadającej certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego. W ofercie można znaleźć także m.in. piwa z browaru z Krakowa.

Sieć Spar Polska latem pojawiła się już również w Adamówce i Kożuchowie. Kolejne wakacyjne otwarcia sklepów zaplanowane są m.in. w Łodzi, Bochni i Sosnowcu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.