04.09.2019/09:30

Spółdzielnia SPC ma już 60 sklepów firmowych

Warszawska Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska od lipca ma już 60 sklepów firmowych. Udało jej się dobić do tej granicy pod koniec lipca, gdy otwarty został trzeci punkt sprzedaży SPC w Legionowie.

Przypomnijmy, że w minionym roku SPC zakończyło projekt uruchamiania sklepów działających na zasadach franczyzy. Jak przekazali wówczas portalowi wiadomoscihandlowe.pl przedstawiciele SPC, decyzja o zakończeniu rozbudowy sieci placówek franczyzowych "zapadła z myślą o utrzymanie standardów obowiązujących w sieci SPC". Sklepy firmowe pozwalają na utrzymanie lepszej kontroli nad standardem placówek.

Warto dodać, że od niedawna SPC rozwija także nowy koncept sklepów o nazwie "Smacznego Warszawo". Pierwszy taki punkt ruszył w lutym 2019 r., oczywiście w stolicy. Dziś takich placówek działa już siedem.

W ofercie najnowszego, 60. sklepu firmowego SPC - uruchomionego w standardowym koncepcie - dostępna jest mocno rozbudowana oferta gastronomiczna. Obejmuje ona m.in. blisko 20 rodzajów kanapek, w tym także kanapki z pastami robionymi na miejscu, kanapki wegańskie oraz wrapy; kilkanaście rodzajów pizzy, świeże sałatki, koktajle, jogurty z owocami, soki wyciskane na miejscu, czy kawę. Oczywiście nie brakuje szerokiego wyboru w ramach podstawowej oferty piekarniano-cukierniczej, czyli pieczywa i ciasta.

W sklepie w Legionowie prowadzony jest również wypiek pieczywa produkowanego metodą Cool Rising (z surowych kęsów ciasta, długo fermentowanych w niskich temperaturach). Ponadto w placówce wydzielono sporą powierzchnię na konsumpcję nabywanych na miejscu produktów.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • erazm 13.10.2019

    SPC ma wybitny produkt: "Chleb 100% zytn"i. Zdobycie go graniczy z cudem, w wiekszosci pkt sprzedazy konczy sie kolo 13 tej. Nie wiadomo dlaczego SPC nie zwieksza produkcji tego gatunku. Sprzedawcy nie informuja, ze klienci szukaja tego wlasnie pieczywa?

  • 10 15.09.2019

    Brawo oby tak dalej POLACY

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.