28.02.2020/23:52

Społem Białystok automatyzuje zarządzanie pracownikami

PSS Społem Białystok zainwestowała w rozwiązanie XEMI ePracownicy firmy Merinosoft, które automatyzuje proces planowania pracy, tworzenia grafików oraz obiegu dokumentów związanych z obszarem HR.

System wdrożony przez PSS Społem Białystok oferuje procedury sprawdzające czy wprowadzane dane są zgodne z Kodeksem Pracy i na bieżąco wychwytuje ewentualne błędy np. dotyczące obowiązujących limitów czasu pracy. wszelkie wnioski pracowników mogą akceptować elektronicznie w dowolnym Również miejscu i czasie. Dane wprowadzone na portalu automatycznie pojawiają się w stacjonarnym systemie kadrowo-płacowym.

Pracownicy działu HR otrzymują automatyczne powiadomienia o kończących się umowach oraz o terminach zbliżających się badań i szkoleń BHP, więc wszystko jest zaplanowane na czas. Paski wynagrodzeń i PITy przekazywać można już pracownikom elektronicznie, co przy tak dużej liczbie zatrudnionych osób może znacznie obniżać koszty związane z drukiem i czasem poświęcanym na doręczenie dokumentów.

PSS Społem Białystok zatrudniania ponad 1700 osób w rozproszonej strukturze.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.