06.12.2019/10:06

Społem z nową strategią do 2023 r. Zjazd delegatów zaakceptował założenia programowe [TYLKO U NAS]

Podczas listopadowego, ogólnopolskiego zjazdu delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców Społem podjęto uchwałę z założeniami programowymi na lata 2020-2023. Portal wiadomoscihandlowe.pl dotarł do kopii tego dokumentu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • Społem Będzie E-Lux 02.06.2021

  MediaMarkt Zamiast Sklepu Społem Będzie Gamingowe

 • ~mokotowicz 13.12.2019

  Nie rozumiem negatywnych komentarzy nt. sklepu i całej marki. Wszystko jest wykonywane z tradycją, ze szczególną starannością. Sam artykuł sugeruje, iż firma się stara i pracuje na swój wizerunek.
  W Polsce się za dużo narzeka i nie widzi się małych, ale też dużych pozytywnych rzeczy! :)

 • Z Lublina 09.12.2019

  Nie dziwią tłumy w sobotnie przedpołudnia. Żal zabetonowanych wgapionych w reklamy biegnących na zakupy do zagranicznych sieci handlowych. Społem - dziękuję że się nie sprzedaliście i dbacie o jakość towarów

 • Ioda 08.12.2019

  Społem to nasza polska marka. Odkryłam na nowo kilka lat temu. Najtańsza moja ulubiona kawa, konkurencyjne ceny na wiele produktów. Świeże pieczywo o niespotykanym już „prawdziwym” smaku, podobnie wędliny, najlepszy 1kg ryż - to tylko niektóre „hity”

 • Jola D 07.12.2019

  Uwielbiam Społem

 • społemowiec 07.12.2019

  do no pasaran. Nie obrażaj ludzi. Nie mierz wszystkich równą miarką.

 • no pasaran 06.12.2019

  Wydaje mi się że poza wynajęciem tego co się da tzn. atrakcyjnych powierzchni handlowych, magazynowych itp. tym podmiotom które mają pojęcie o biznesie oraz sprzedażą tych nieruchomości, których wynająć się nie da jedyną słuszną strategią jest zakup w ramach Krajowej Platformy Handlowej, Agencji Handlowych Społem oraz spółki KDD przy wsparciu największych spółdzielni Społem partii dużych, dobrych mioteł tak aby grupa zabetonowanych mentalnie emerytów z ich zarządów mogła zostawić po sobie czystą podłogę i zgasić światło...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.