11.05.2020/17:53

Spółka OEX24.com ma nowego prezesa zarządu

Spółka OEX24 z grupy OEX ma nowego prezesa zarządu. Od 4 maja 2020 spółką kieruje Magdalena Jabłońska.

Magdalena Jabłońska przez 18 lat pełniła funkcje menedżerskie, m.in. Advertising Revenue Director w dziale e-commerce Allegro, członka zarządu i dyrektora sprzedaży specjalnej w Media Impact Polska w Grupie Onet.

– Handel przeżywa obecnie gwałtowne zmiany, a niektóre z nich, takie jak upowszechnienie zakupów online prawdopodobnie będą trwałe. W czasie pandemii obserwujemy zwiększoną liczbę operacji w naszym centrum logistycznym. Wiele firm, żeby kontynuować działalność pomimo ograniczeń w handlu w sklepach stacjonarnych, rozwija kanał e-commerce lub przenosi sprzedaż do Internetu. Chcemy dynamicznie rozwijać projekty i kompetencje w Grupie OEX w tym obszarze, dlatego poszerzyliśmy zespół osób zarządzających – powiedział Jerzy Motz, Prezes Zarządu Grupy OEX.

Artur Wojtaszek, dotychczasowy prezes zarządu OEX24.com, skoncentruje się na rozwoju usług logistyki dla e-commerce i innych projektów realizowanych przez spółkę OEX E-business, której jest Prezesem Zarządu.

OEX24.com to marketplace stworzony z myślą o digitalizacji handlu B2B. Platforma została uruchomiona w lutym 2019.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Tresor 22.05.2020

    Na szczęście nie ma już pani z Rybnika:)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.