24.02.2017/16:15

Sprzedaż Żabki wywoła efekt domina? Kolejne przejęcia to tylko kwestia czasu

Po przejęciu sieci Żabka i Freshmarket przez fundusz CVC, w kolejnych latach możemy być świadkami jeszcze kilku dużych transakcji w branży handlowej. Dalsza konsolidacja sektora handlu detalicznego w Polsce najprawdopodobniej obejmować będzie jednak przede wszystkim lokalne, średniej wielkości sieci detalicznej - komentują dla portalu wiadomoscihandlowe.pl Jan Kospin i Jan Gaj z Navigator Capital Group.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • paweł 27.02.2017

  polaczki to rolniczy naród ! nadają się tylko do kopania kartofli a nie do zarządzania , do bizensu ! wszystko rozwalą bo są niesprawni zawodowo !! lenie i same tanie cwaniaczki w tych sieciach , w rządzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • mario 27.02.2017

  Anatol nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa. Wole to jest kolego łajno. Polskę pipkują bez mydełka. Ciekawe że za granicą Polacy potrafią logicznie i mądrze myśleć i są cenieni bardzo wysoko. W Polsce mamy ludzi fajnych, tylko ekipy rządzące do kitu, gdyby myśleli o kraju a nie o sobie, byłoby lepiej.

 • Anatol 27.02.2017

  Wolę firmę zagraniczną działająca w Polsce efektywnie i płacącą podatki niż spółkę skarbu państwa zarządzaną nieudolnie przez jakiegoś Misiewicza z PIsu , przepuszczającą kasę na imprezy propagandowe i wyciągająca po jakimś czasie rękę po kasę z podatków od firm prywatnych.

 • Tragedia 26.02.2017

  Polak wszystko oddał i odda Niemcom Francuzom Portugalczykom ? tym nawet pastowanym z EUro...h itd. Polska istnieje tylko na papierze.

 • trele 24.02.2017

  Kto mi powie jaki kapitał stoi za tymi funduszami? Czy jakieś fundusze są z Polski? Bo jeśli nie, to zagraniczny fundusz niczym nie różni się od zagranicznego właściciela.

 • Kamil 24.02.2017

  Nie czas dostawy a jakość produktów świeżych w e-grocery będzie stanowiła o sukcesie projektu, w tej chwili w PL jest tragedia!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.