26.07.2020/13:25

Stacje paliw Moya nawiązują współpracę z parkiem rozrywki Energylandia

Anwim, operator stacji paliw Moya, poinformował o nawiązaniu współpracy w obszarze marketingowym z Energylandią - największym w Polsce parkiem rozrywki, mieszczącym się w Zatorze w okolicach Krakowa.

Umowa została podpisana na dwa kolejne sezony i obejmuje m.in. umieszczenie logotypów Moya na drogowskazach, mapach i innych materiałach graficznych parku rozrywki oraz uniformach pracowników, a także otwarcie dedykowanej strefy Moya Formuła. Ponadto emblematy sieci stacji paliw widoczne będą także na pojeździe Energylandia Rally Team, który weźmie udział w tegorocznym rajdzie Dakar.

- Dynamiczny rozwój sieci stacji paliw Moya oznacza także podjęcie niekonwencjonalnych działań marketingowych oraz CSR. Współpraca z parkiem rozrywki nie jest typowym przedsięwzięciem dla firmy paliwowej, jednak dostrzegamy duży potencjał płynący z tej kooperacji. Energylandia to największy w naszym kraju park rozrywki, który pozwoli nam zwiększyć rozpoznawalność marki Moya – komentuje komunikacie Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych i członek zarządu spółki Anwim.

Główną atrakcją strefy Moya Formuła jest roller coaster, którego innowacyjność polega na wyrzucie magnetycznym, dzięki któremu pasażerowie rozpędzają się do 100 km/h w raptem 2-3 sekundy. To także pierwszy zaprojektowany indywidualnie na potrzeby Energylandii Coaster. W trakcie przyspieszenia generowane są przeciążenia dochodzące od -1 do 4,5 g.

Oprócz tego goście strefy Moya Formuła mogą skorzystać z klasycznego autodromu, czyli rozrywki potocznie nazywanej „samochodzikami”, oraz planetarium, które oferuje kilkunastominutowe seanse filmowe, w tym edukacyjny film poświęcony historii lotnictwa.

W sąsiedztwie parku rozrywki Energylandia znajduje się stacja paliw Moya o standardzie premium. Obiekt wyposażony jest w rozbudowany koncept gastronomiczny Pizza&Caffe Moya, w którym oprócz standardowego menu klienci mogą dodatkowo spróbować jednego spośród ośmiu rodzajów pizzy, a także zestawów obiadowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także