11.12.2018/23:19

Stacje sieci Avia pojawią się w pięciu nowych lokalizacjach

Kolejnych pięć stacji paliw przyłączyło się do franczyzowej sieci stacji paliw Avia, rozwijanej w Polsce przez giełdową spółkę Unimot.

Dzięki umowom podpisanym przez Unimot z kolejnymi właścicielami stacji niezależnych szyld Avia zawiśnie na stacjach w Rusocinie (Pomorskie), Kleczewie (Wielkopolskie), Sulechowie (Lubuskie) oraz w dwóch lokalizacjach w Radomiu (Mazowieckie).

Już  wkrótce rozpocznie się proces ich rebrandingu. Po zakończeniu prac dostosowawczych, stacje w wymienionych miejscowościach będą funkcjonować pod szyldem Avia. W sumie do franczyzowej sieci Avia należy obecnie 38 stacji paliw.

Jak podkreśla Adam Sikorski, prezes Unimot S.A. firma prowadzi obecnie rozmowy z potencjalnymi partnerami i jest na etapie finalizacji kolejnych umów. - Działania te mocno przybliżają nas do realizacji strategicznego celu, jakim jest dysponowanie siecią 48 stacji paliw do końca bieżącego roku – zapewnia szef Unimotu.

Spółka Unimot to przedstawiciel szwajcarskiej marki Avia w Polsce. Firma zapowiada uruchomienie do 2023 r. ok. 200 stacji na polskim rynku.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.