02.10.2020/11:41

Startują XIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & IX Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

NaturaFood&beECO to targi zdrowej, naturalnej żywności oraz ekologicznego trybu życia.

Największe i najważniejsze w Polsce wydarzenie branży produktów ekologicznych odbędzie się w dniach 2 – 4 października 2020 roku w Hali Atlas Arena.

Targi NATURA FOOD i beECO dają niepowtarzalną okazję do zapoznania się w jednym miejscu i czasie z szeroką ofertą produktów wysokiej jakości wytwarzanych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych producentów i przetwórców.

Jak co roku program targów obfitować będzie w wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących, przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko.

NaturaFood&beECO to targi zdrowej, naturalnej żywności oraz ekologicznego trybu życia.

Oprócz oferty wystawców ( producentów i dystrybutorów zdrowej żywności i produktów eko) targom towarzyszy co roku program wydarzeń towarzyszących. Są to min szkolenia dla branży, pokazy kulinarne dla zwiedzających, wykłady z zakresu alergii.

Więcej informacji na temat Targów, wraz z możliwością rejestracji znajduje się na stronie http://www.targi.lodz.pl/targi/355-naturafood2020/informacje 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.