10.04.2013/20:16

Stokrotka musi być tańsza

Klienci wytknęli Stokrotce wady: wysokie ceny, długie kolejki do kas, zbyt wolną obsługę. Centrala przejęła się wynikami badania, które sama zleciła, i energicznie przystąpiła do wdrażania nowej strategii.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Miss 20.08.2015

    Mamy sierpień 2015rok i dalej nic się nie zmieniło,a naweet jakość produktów spadła na dno.Dawniej chodziłam co 1-2 dni do wcześniejszego sklepu,a teraz raz na 2tygodnie i jeszcze oczywiście nie ma tego co szukam,żenada a obsługa klienta poniżej krytyczmej.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.