17.07.2020/12:17

Stokrotka otwiera sklepy po remodelingu. Elementem konceptu stoiska Shop in Shop

W Rzeszowie i Katowicach działają już sklepy Stokrotka w nowej odsłonie. To dopiero zapowiedź zmian. Stokrotka sukcesywnie prowadzi remodeling swoich sklepów w galeriach handlowych.

Stokrotka wprowadza kasy samoobsługowe, nowe stoiska warzywne i piekarnie, a także stoiska w formule Shop in Shop.

- Stawiamy na dynamiczny rozwój, doskonalimy się i zmieniamy, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Inwestujemy w nowe technologie, wprowadzamy kasy samoobsługowe, zmieniamy ustawienie w naszych sklepach tak, żeby nasi Klienci czuli się komfortowo, mogli zrobić zakupy intuicyjnie, szybko, kompleksowo i w atrakcyjnych cenach - podkreśla Krzysztof Trojanowski, dyrektor operacyjny, członek zarządu Stokrotka sp. z o.o.

W nowej odsłonie sklepów Stokrotka pojawi się koncepcja Shop in Shop stoiska Dajar z rozbudowanym asortymentem produktów gospodarstwa domowego. Zmieni się także ekspozycja win na stoiskach alkoholowych. W celu zwiększenia intuicyjności i wygody robienia zakupów zmianie ulegnie rozmieszczenie niektórych kategorii produktów w sklepach.

W ramach prac modernizacyjnych swoich sklepów Stokrotka wymienia oświetlenie na lampy LED w celu zwiększenia efektywności energetycznej i ograniczenia wpływu na środowisko.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.