17.01.2014/14:43

Suknia Carlo Rossi z tysięcy płatków róż

Suknia Carlo Rossi z 50 000 płatków czerwonych róż była najbardziej olśniewającą kreacją wieczoru podczas tegorocznych Róż Gali. Wystąpiła w niej znana aktorka i dziennikarka Anna Wendzikowska. Kreacja zainspirowana marką Carlo Rossi została stworzona przez projektantów Cocoon oraz florystyczny duet Sekunda & Sieradzan. Jej wykonanie zajęło aż 160 godzin pracy projektantów i florystów. Efekt zachwycił gości. – Suknia z płatków róż to uosobienie kobiecego piękna. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość wystąpienia w tak oryginalnym stroju – powiedziała Anna Wendzikowska.

Suknia Carlo Rossi została po raz pierwszy zaprezentowana poza wybiegiem. Jej debiut miał miejsce podczas ubiegłorocznych (kwiecień) pokazów FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi, gdzie stała się jedną z najbardziej podziwianych propozycji. Połączenie świata mody ze sztuką florystyki zaowocowało projektem, który okazał się równie wyjątkowy, jak wina z repertuaru Carlo Rossi. 

(RED)

Wiadomości Handlowe, Nr 1 (131) Styczeń 2013

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.