29.05.2017/09:22

Supermarket SPAR w Quick Parku w Oławie

Jesienią, wraz z otwarciem Quick Park w Oławie, działalność w centrum handlowym rozpocznie supermarket SPAR.

SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Obecnie w kraju funkcjonuje ponad 240 punktów detalicznych w formatach Supermarket, Eurospar i Express. Na świecie SPAR jest jedną z największych sieci sprzedaży detalicznej. Sklepy marki funkcjonują w 44 krajach na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

– Operator spożywczy jest jednym z najistotniejszych elementów centrum handlowego, decydujący o wizerunku obiektu, jak również często będący bodźcem do odwiedzenia centrum. SPAR to jedna z najsilniejszych marek na rynku handlowym o ugruntowanej, mocnej pozycji w Polsce, a szczególnie w regionie śląskim. Wierzę zatem, że sprosta oczekiwaniom i ambicjom zakupowym lokalnej społeczności – mówi Marcin Andruszko, dyrektor ds. wynajmu grupy Real2B.

Centrum Handlowe Quick Park w Oławie będzie mieć powierzchnię najmu wynoszącą 10 600 mkw. Galeria zaoferuje 35 sklepów, punktów usługowych, supermarket oraz wielosalowe kino. Bezpośrednio przed obiektem znajdzie się bezpłatny parking na 270 miejsc. Podpisując umowę najmu z Quick Park w Oławie, sieć SPAR dołączyła do grona zakontraktowanych najemców m.in.: Martes Sport, Reserved, House, Cropp i Sinsay.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.