22.06.2021/13:15

Surge Cloud z nową strategią. Dostarczy technologię sklepu bezzałogowego innym firmom zamiast rozwijać własną sieć Take&Go

Zamiast samodzielnie rozwijać sieć sklepów bezobsługowych Take&Go, Surge Cloud zamierza dzielić się opracowanymi w ostatnich latach rozwiązaniami z partnerami zewnętrznymi. Tym samym firma przechodzi z pozycji operatora i zarządcy sieci handlowej do roli dostawcy technologii. Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl, jeszcze w tym roku w Polsce, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Kanadzie mają ruszyć sklepy bezobsługowe opracowane w nowym modelu i wykorzystujące rozwiązania Surge Cloud.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Tak trzymać 22.06.2021

    Hahaaa - najlepiej upchnąć komuś co jest niesprawdzone i co tak naprawdę jest wielką niewiadomą. Nie wiadomo czy się przyjmie, czy rynek to zaakceptuje, czy będzie opłacalne..

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także