10.03.2023/11:49

Świąteczna kampania marki HELIO

Marka HELIO jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi planuje szeroką kampanię w mediach tradycyjnych, drukowanych oraz społecznościowych.

Przedświąteczne działania ruszyły już w lutym. Obejmują m.in. portale branżowe, lifestylowe oraz kobiece. Promocja produktów HELIO odbywać się będzie także we współpracy z  opiniotwórczymi influencerami. Równocześnie HELIO przewiduje w tym czasie liczne konkursy oraz promocje w wybranych punktach sprzedaży.

Ponadto jak co roku, marka przygotuje dla swoich odbiorców mnóstwo wielkanocnych inspiracji w formie wideo przepisów. Głównym celem prowadzonej kampanii jest przypomnienie o masach krówkowych HELIO Premium i popularnych w okresie przedświątecznym bakalii. Są one bowiem niezbędnym elementem świątecznej listy zakupów. Zapraszamy do śledzenia kampanii!

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także