14.11.2016/18:31

Świeżaki Biedronki biją rekordy popularności

Akcja promocyjna ze Świeżakami okazała się tak popularna, że w wielu Biedronkach zabrakło już maskotek oraz naklejek potrzebnych do ich zdobycia. Sieć na razie nie komentuje sprawy.

Jak informuje portal finanse.wp.pl, pracownicy wielu dyskontów z różnych miast, w których zabrakło maskotek i naklejek, nie wiedzą, kiedy przyjdą dostawy. W internecie nie brak zawiedzionych głosów rodziców, którzy boją się, że zbieranie naklejek przez wiele tygodni poszło na marne.

To nie pierwszy tego typu przypadek. Gdy trzy lata temu Lidl rozdawał milion książek kulinarnych (także za zbieranie naklejek za zakupy), zainteresowanie akcją było tak duże, że sieć zdecydowała się dodrukować 200 000 egzemplarzy.

Według regulaminu promocji Biedronki, naklejki potrzebne do zbierania Świeżaków będą wydawane do 20 listopada. Same maskotki będzie można zaś odbierać w sklepach do 4 grudnia.

Kliknij i przeczytaj stanowisko władz sieci Biedronka ws. problemu ze Świeżakami


 

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • ann 22.11.2016

    oni tego nie wiedza...

  • Bobo 17.11.2016

    A wystarczy ogłosić, że karty z naklejkami i nazwą wybranego pluszaka klient przesyła do centrali Biedronki, Biedronka odsyła pluszaka plus kupon na 5-10 zł za fatygę. Wyjdzie dużo taniej niż logistyka po wszystkich sklepach.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.