10.08.2018/11:25

Świtalscy wchodzą z nową siecią handlową do kolejnego miasta

Bio Family otworzy kolejny ekologiczny supermarket. Po dwóch punktach w Poznaniu, nowy sklep powstanie przy ul. Romana Dmowskiego we Wrocławiu.

Otwarcie planowane jest we wrześniu br. Obecnie trwają prace aranżacyjne. Supermarket zostanie otwarty w podobnym koncepcie jak dwa pierwsze supermarkety Bio Family w Poznaniu i Swarzędzu.

W supermarketach Bio Family można znaleź ponad 6000 ekologicznych produktów, które posiadają dają europejski certyfikat żywności ekologicznej oraz europejskie certyfikaty ekologicznych kosmetyków i środków czystości. W tym duży wybór ekologicznych produktów wegańskich, wegetariańskich, bezglutenowych, bez laktozy i bez cukru rafinowanego.

Są to m.in. ekologiczne warzywa i owoce, mięso i wędliny, sery i nabiały, świeże pieczywo, przyprawy, kawy i herbaty, artykuły spożywcze dla dzieci i niemowląt, kosmetyki i środki czystości, i wiele innych certyfikowanych i ekologicznych produktów.

Przypomnijmy, jak informowaliśmy w listopadzie 2017 roku, pierwszy sklep nowej sieci Bio Family wystartował w Poznaniu przy ul. Murawa 2. Druga placówka pojawiła się przy ul. Poznańskiej 49, tuż przy stacji benzynowej BP, w maju br.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.