22.11.2018/15:28

Szampany Jacquart w ofercie Partner Center

Firma Partner Center została oficjalnym dystrybutorem w Polsce domu szampańskiego Champagne Jacquart. Dystrybutor jest dumny, że może reprezentować szampany tworzone przez jedną z wiodących w świecie marek.

Założona w 1964 roku przez grupę wizjonerów firma Jacquart od początku miała ambicję stworzenia międzynarodowej marki. Obecnie jest ona jednym z największych dostawców winogron w Szampanii. Tożsamość domu jest głęboko zakorzeniona w regionie, w jego pagórkowatych krajobrazach i blisko 120 wioskach położonych nieopodal winnic. Jacqaurt może się pochwalić winnicą o łącznej powierzchni 2400 ha, która kształtuje wina z charakterystyczną bardzo współczesną elegancją.

Od ponad 10 lat firmą zarządza firma Alliance Champagne Group. Jednym z jej głównych celów jest zrównoważona uprawa winorośli. W 2011 roku do zespołu dołączyła Floriane Eznack, która została głównym enologiem Domu Jacquart. To ona tworzy ducha marki i jest odpowiedzialna za kreację nowych szampanów. Grupa zawdzięcza jej dynamiczny rozwój, wiele wyróżnień i nagród, oraz proste, ale świetnie motto: „ Leave the ordinary”, co można przetłumaczyć: Porzućcie zwyczajność! 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.