08.01.2021/13:26

Pracownicy handlu powinni być objęci Narodowym Programem Szczepień już w jego I etapie!

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji apeluje, aby pracownicy handlu byli objęci Narodowym Programem Szczepień już w jego I etapie. W tej chwili pracownicy sklepów nie występują na liście priorytetowych grup społecznych objętych szczepieniami przeciwko COVID-19.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • draga 19.03.2021

    oczywiście,że handlowcy mają sto razy częstszy kontakt i możliwość zarażenia niż inni np.lekarze,do lekarza chodzisz raz na jakiś czas,ale chleb kupujesz prawie codziennie,bez względu na to czy jesteś chory,zdrowy,młody,stary.Skoro spożywcze sklepy muszą dzialać na orągło,żeby totalna nie szczuła,że widmo głodu nam PIS zafundował to pracowników handlu należy szczepić w pierwszej kolejności.Zdalnie można przeprowadzić wiele wizyt medycznych,prowadzic biuro ale kupowanie codziennych art. spożywczych jeszcze nie jest możliwe

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także