31.03.2021/15:04

Szczepienia pracowników, ekspansja dyskontów, nowe pomysły dot. zakazu handlu. Obejrzyj najnowsze Wiadomości Handlowe [ODCINEK 7]

W najnowszym, siódmym już odcinku programu Wiadomości Handlowe rozmawialiśmy o szczepieniach pracowników handlu, a także o ekspansji dyskontów na polskim rynku spożywczym. Poruszyliśmy także temat zakazu handlu w niedziele, który powrócił za sprawą zbliżającego się wyroku Trybunału Konstytucyjnego, jak również nowych pomysłów Solidarności na uszczelnienie przepisów.

Wiadomości Handlowe tworzone są przez naszą redakcję we współpracy z Telewizją BIZNES24. Gospodarzem programu jest Michał Kokoszkiewicz.

Oglądaj premierowe emisje kolejnych odcinków w każdą środę w godz. 10.30-11 na antenie BIZNES24. Wszystkie odcinki będą także dostępne na portalu www.wiadomoscihandlowe.pl.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także