30.01.2018/16:04

Szef Solidarności do sieci handlowych: Czy wam się to podoba czy nie, ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele wejdzie w życie

Na ten dzień czekaliśmy długo. Szczególnie czekali pracownicy w handlu, a jest ich już prawie 1 200 000. Jestem bardzo wzruszony. Idziemy w pozytywnym kierunku - powiedział we wtorek Piotr Duda, przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" po podpisaniu przez prezydenta ustawy ograniczającej handel w niedziele w Pałacu Prezydenckim.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Znowu mamy komunę 31.01.2018

  Duda to już nie związkowiec a element aparatu coraz bardzie autorytarnej władzy ewoluującej w stronę dyktatury. Czy mam przypominać jak ten "pseudoobrońca" ludu pracującego miast i wsi traktował pracowników w domu wypoczynkowym BAŁTYK w Kołobrzegu należącym do Solidarności. A władza w Polsce to coraz bardziej przypomina komunę - utrudnianie życia ludziom i wymachiwanie pięścią, że się nie pozwoli aby ktoś obszedł głupawe przepisy.

 • zaniepokojony klient 31.01.2018

  Boję się myslec, jakie tlumy i tratowanie siebie nawzajem bedzie w sklepach w soboty!!! Boje sie robic zakupow w weekend!!!

 • tołdi 30.01.2018

  No to zobaczymy, czy tam samo zaśpiewa, gdy zaczną się podobne problemy jak na Węgrzech.

 • bolek 30.01.2018

  Tam gdzie stało ZOMO

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.