04.09.2017/15:10

Szef Solidarności żąda od rządu wprowadzenia zakazu handlu w niedziele

Podczas obchodów 37 rocznicy podpisania Porozumienia Jastrzębskiego Piotr Duda, przewodniczący związkowej Solidarności zażądał, aby projekt obywatelski ws. zakazu handlu w niedziele wreszcie został zrealizowany. - To jest testament ludzi z 1980 r. – mówił Piotr Duda.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Mirmo 06.09.2017

  Solidarnościowi bossowie zarabają po kilkanaście tysięcy, a teraz wymyślili sobie, żebym innym, którzy mają kilka razy niższe pensje jeszcze je obniżyć. I to ponoć dla dobra tych gorzej zarabiających. Masz mało, będziesz miał jeszcze mniej, ale pamiętaj że to w trosce o ciebie tak robimy. Nie dajcie sie ludzie i podposujcie petycje!!! (link usunięty automatycznie)

 • Dariusz 05.09.2017

  pracuje w tesco i mam nadzieje że doczekam się wolnych niedziel...ale żeby nie było jak ze świętami...przed każdym nocka...to po co święta i wolne niedziele...

 • Duda opamiętaj się 05.09.2017

  A co z wolnymi niedzielami dla lekarzy, pielęgniarek, artystów, strażaków, policjantów, księży, energetyków, pracowników restauracji, pracowników hoteli, stacji paliwowych, kierowców TIRów, taksówkarzy i dziesiątek tysięcy innych pracowników. Dlaczego oni nie mają mieć wolnych niedzieli ? W czym są gorsi od handlowców ?

 • Kasper 05.09.2017

  A czy pamiętacie co Duda wyrabiał w domu wczasowym Bałtyk w Kołobrzegu należącym do Solidarności. Dlaczego tam pracują ludzie bez umów o pracę - jak Solidarność mogła do tego dopuścić. Dlaczego Duda i jego piesek mają specjalne przywileje ? A za to wszystko płacimy my - reszta Polaków z gorszego sortu.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.