21.12.2018/09:32

Szopi.pl zaczął współpracę z Twisto

Szopi.pl umożliwi płatności bez posiadania środków na koncie. To wynik współpracy z firmą Twisto.

Polski serwis zakupowy Szopi.pl rozpoczął współpracę z Twisto, fintechem działającym w formule „kup teraz, zapłać później”. Dzięki temu klienci Szopi, którzy skorzystają z formy płatności Twisto, zyskują darmową dostawę i co najważniejsze, w chwili złożenia zamówienia nie muszą dysponować własnymi środkami.

Do tej pory klienci robiący zakupy w Szopi mieli możliwość zapłacenia za nie kartą płatniczą przy odbiorze albo za pośrednictwem płatności internetowych. Teraz serwis zdecydował się nawiązać współpracę z Twisto, nowatorskim fintechem, dzięki któremu klient z chwilą składania zamówienia nie musi mieć własnych środków i ma aż 21 dni na zapłacenie za e-zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Szopi.pl jest pierwszym w Polsce serwisem oferującym klientom zakupy spożywcze, który współpracuje z Twisto.

- Wprowadzając Twisto do naszej oferty, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom  naszych klientów, którzy cenią oszczędność czasu i wygodę – mówi Zbigniew Płuciennik, współtwórca i CEO Szopi.pl.

– Nie bez przyczyny startujemy z taką ofertą w grudniu, kiedy wydatki związane ze świętami Bożego Narodzenia często przekraczają nasze możliwości budżetowe. Chcemy, by nasi kupujący nie musieli rezygnować ze świetnych okazji zakupowych ani pożyczać na ten cel pieniądze. Formuła zakupowa Twisto oferuje elastyczność i możliwość zrobienia zakupów bez  zaciskania pasa i dodatkowych kosztów – dodaje.

Jak to działa? Twisto to innowacyjny projekt zarządzania ryzykiem. Różni się on od innych serwisów oferujących płatności odroczone, gdyż oferuje znacznie prostszy dla klienta proces i nie wymaga od niego spełnienia żadnych dodatkowych warunków i podawania dodatkowych danych.

– Nasi klienci cenią wygodę i elastyczność, ale także szybkość robienia zakupów. Korzystając z Twisto nie będą musieli logować się na stronie swojego banku, czy wpisywać numeru karty. Mogą zrobić zakupy w dowolnym momencie i z dowolnego urządzenia, szybko i bezpiecznie – mówi Zbigniew Płuciennik.

Usługa Twisto jest dla użytkowników Szopi.pl bezpłatna. Dopiero po przekroczeniu 21 dni na dokonanie płatności naliczane są opłaty - 10 zł za każdy tydzień zwłoki, niezależnie o kwoty transakcji, maksymalnie do 50 proc. wartości zamówienia.  Co więcej, obecnie klienci, którzy zrobią na szopi.pl zakupy za minimum 60 zł i zapłacą Twisto, nie muszą płacić za dostawę.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.