24.07.2017/13:45

Tak wygląda Polomarket po liftingu. Zobacz zdjęcia sklepu w Piotrkowie Trybunalskim

Odświeżony i zmodernizowany sklep polskiej sieci Polomarket przy ul. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim zostanie ponownie otwarty po liftingu 22 lipca. Sklep ma długą, bo prawie 11-letnią historię. Od lat przyciąga wielu klientów. Po remoncie będzie on bardziej komfortowy i nowoczesny.

W Piotrkowie Trybunalskim funkcjonują dwa sklepy sieci Polomarket, na terenie całego województwa łódzkiego natomiast jest ich 20. Sklep przy ul. Słowackiego jest dostosowany do osób niepełnosprawnych oraz rodziców z wózkami dziecięcymi – boksy kasowe są odpowiednio szerokie, a progi w drzwiach obniżone. W budynku mieszczą się również salonik prasowy, apteka i drogeria.

W ubiegłym roku Polomarket przebudował 22 sklepy oraz otworzył 18 nowych. Jednocześnie sieć zmuszona była zamknąć kilkanaście nierentownych placówek. Plany na ten rok dotyczą przede wszystkim kolejnych modernizacji, których firma chciałaby przeprowadzić ok. 30. Planowane są też kolejne otwarcia nowych sklepów.

Celem "jubileuszowym" jest powiększenie sieci do 300 Polomarketów, ale wszystko zależy od tego, czy jeszcze w tym roku uda się znaleźć dodatkowe lokalizacje o odpowiednim potencjale. Sieć zachowuje przy wyborze lokalizacji szczególną staranność, aby uniknąć w przyszłości konieczności likwidacji nierentownych marketów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.