01.04.2020/13:31

Tarcza antykryzysowa nie wystarczy. Dalsze środki pomocowe to konieczność

Przedsiębiorcy coraz częściej nazywają tarczę antykryzysową rządu jedynie "kroplówką", która wystarczy, aby nie zbankrutować w najbliższych tygodniach. Jednak ich zdaniem jest ona w dłuższej perspektywie niewystarczająca. Dlatego postulują wprowadzenie Tarczy 2.0. Minister rozwoju Jadwiga Emilewicz również widzi konieczność dalszej pomocy – czytamy w serwisie businessinsider.com.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • ancymon 01.04.2020

    Pierwszą tarczę podpisał Adrian 31.03 wieczorem żeby pracodawcy nie mogli zareagować redukując zatrudnienie jeśli wsparcie w tarczy byłoby niewystarczające. Teraz będzie festiwal obietnic przez miesiąc o dodatkowym wsparciu a na papierze to zobaczymy 30.04 wieczorem żeby też nie było czasu na reakcję. Ta pomoc jest tak adresowana i dozowana żeby firmy mogły ledwo przetrwać a później się zadłużyć w bankach na długie lata

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.