19.03.2020/01:45

Tarczyński obdarowuje szpitale zakaźne leczące zarażonych koronawirusem

Firma Tarczyński przekazuje partie swoich produktów do wszystkich 19 szpitali zakaźnych na terenie Polski. Pierwsze dostawy do szpitali są już realizowane, a kolejne będą przekazywane według potrzeb konkretnych placówek.

Do szpitali ma trafić łącznie ponad 6 ton produktów mięsnych. Wśród placówek, które otrzymają wsparcie od firmy Tarczyński, znajdują się szpitale przekształcone na zakaźne: między innymi we Wrocławiu, Grudziądzu, Poznaniu, Starachowicach, Białymstoku czy Szczecinie. 

– W tak trudnym okresie dla nas wszystkich zdajemy sobie sprawę, jak wielkim poświęceniem jest praca całego personelu medycznego. Dziś różnorodne branże jednoczą się, aby wspomóc tych, którzy stoją na pierwszej linii frontu w walce z epidemią. Chcemy również przyłączyć się do tych działań i pomóc tym, którzy pracują dla dobra nas wszystkich oraz tym, którzy potrzebują wsparcia w trudnej codzienności – tłumaczy Jacek Tarczyński, prezes zarządu firmy Tarczyński.

Oprócz tego firma zdecydowała się wesprzeć charytatywnie Bank Żywności we Wrocławiu oraz Dom Brata Alberta we Wrocławiu, przekazując kabanosy i inne produkty dla osób starszych i potrzebujących. Jacek Tarczyński zaznaczył, że zakłady mięsne działają nieprzerwanie. Regularnie dostarczają produkty do sklepów.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.