10.05.2023/07:42

Tareck Ouaibi, CEO Carrefour Polska, gościem specjalnym kongresu Retail Trends 2023

Dyrektor generalny Carrefour Polska weźmie udział w tegorocznej edycji kongresu Retail Trends. Wydarzenie, organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, odbędzie się 25 maja w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w podwarszawskim Ożarowie Mazowieckim. Chcesz poznać opinię Tarecka Ouaibi i innych ekspertów na temat wyzwań, z którymi mierzy się handel? Nie zwlekaj i już teraz zarejestruj się do udziału w kongresie.

>> Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na kongres Retail Trends 2023 <<

CEO Carrefour Polska zabierze głos w debacie otwierającej kongres, zatytułowanej "New order! Budowanie wartości dla klienta w czasach kryzysu". Jej uczestnicy będą starali się odpowiedzieć na pytanie, jak w obecnej sytuacji firmy detaliczne tworzą wartość dla konsumentów. Prelegenci podejmą dyskusję na temat nowych możliwości w tym zakresie, a także rozwiązań technologicznych, które wspomagają firmy w realizacji tego zadania. 

W trakcie wspomnianej debaty zastanowimy się nad tym, czy (i jak) w czasach niepewności ekonomicznej można zwiększać lojalność i zaangażowanie klientów. Wspólnie z naszymi panelistami poszukamy odpowiedzi na pytanie, czy w czasach galopującej inflacji cena rzeczywiście "jest wszystkim", a jeśli nie, to co determinuje zachowania i oczekiwania konsumenta w tym trudnym okresie. Pochylimy się także nad strategiami obranymi przez czołowe sieci detaliczne na czas odbudowy rynku oraz transformacji zwyczajów zakupowych Polaków.

Udział w tej debacie potwierdzili dotychczas:
Adam Manikowski, CEO Żabka Polska;
Marek Sypek, prezes zarządu, Stock Polska;
Krzysztof Andrzejewski, szef rady nadzorczej sieci Studenac;
Tareck Ouaibi, CEO Carrefour Polska;
Paweł Surówka, CEO Grupy Eurocash;
Włodzimierz Wlaźlak, prezes Lidl Polska;  
Michał Gójski, partner PwC Polska;
• przedstawiciel NielsenIQ.

Tareck Ouaibi karierę w sieci Carrefour rozpoczął w 1987 r. we Francji. W latach 1999-2011 pracował w Carrefour Polska m.in. jako dyrektor IT, członek zarządu odpowiedzialny za obszar HR, a następnie jako dyrektor operacyjny super- i hipermarketów. Uczestniczył w procesie przejęcia firmy Ahold oraz rebrandingu marek Champion i Globi, a także tworzenia sieci franczyzowej Carrefour.

W kolejnych latach przeniósł się do Grecji i Francji, gdzie zarządzał formatami hiper- i supermarketów oraz convenience i cash & carry. Zanim objął funkcję CEO w Carrefour Polska, zajmował stanowisko COO w Carrefour Rumunia.

Tareck Ouaibi posiada dyplom Faculte des sciences de Paris oraz Instytutu INSEAD Fontainebleau. Biegle zna francuski i angielski, sprawnie posługuje się także językiem polskim. 

Kongres Retail Trends, organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, odbędzie się 25 maja 2023 r. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim k. Warszawy.

Więcej informacji (w tym pełny program wydarzenia): www.retailtrends.pl

>> Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na kongres Retail Trends 2023 <<

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.