23.10.2020/16:29

Targi Specjał i kongres FMCG już w listopadzie. Tym razem edycja online

Specjał zapowiada, że przygotował najlepszą ofertę targowa w historii firmy od 2 do 15 listopada. Będzie to najmocniejsza propozycja w historii firmy: wysokie rabaty, promocje, gratisy. Oferta dostępna będzie na stronie internetowej targispecjal.pl. Na klientów czeka 800 nagród, a ich wartość wynosi aż 250 tys. złotych. 

Dodatkowo Kongres FMCG do zobaczenia będzie także online. Inaugurację Kongresu i Targów zaplanowano na godzinę 09:00, 4 listopada. W programie części oficjalnej także przyznanie nagród: Złotych Medali, Złotych Specjałów, statuetek od władz Miasta i Regionu. W tym roku Międzynarodowe Targi organizowane przez GK Specjał i sieci franczyzowe odbędą się w formie online – na stronie targispecjal.pl.

To właśnie tam dostępne będą szczegóły oferty targowej, która w tym roku będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Co więcej, w dniach 4-6 listopada br. dostępne będą tzw. „HIT-Y”. Online będzie można zapoznać się z wystawcami biorącymi udział w targach – ich produktami, promocjami czy nowościami. Oferta targowa będzie obowiązywała we wszystkich oddziałach Specjału. Klienci będą mogli składać zamówienia za pośrednictwem e-Hurtowni, przedstawicieli Specjału czy producentów, a także telefonicznie i faksem. 

Klienci realizujący zamówienia targowe mają szansę na otrzymanie nagród o rekordowej puli - aż 250   tys. złotych. Do zdobycia będzie ponad 800 nagród. Organizatorzy przygotowali dwa konkursy: Centralny – dla klientów wszystkich oddziałów Specjał za największe zakupy oraz Lokalny – dla klientów poszczególnych oddziałów  według największej wartości zamówienia. W centralnej edycji główną nagrodą będzie samochód osobowy Skoda Fabia. 

W tym roku zmienia się również formuła Ogólnopolskiego Kongresu FMCG. Prezentacje i panele   dyskusyjne zostaną zrealizowane jako webinaria na stronie targispecjal.pl. Partnerami merytorycznymi są gazety branżowe oraz firmy badawcze i analityczne. Do udziału zaprosiliśmy czołowych przedstawicieli polskiego handlu i biznesu. Zrealizujemy także panele: finansowy i mięsny.  Transmisja wszystkich prezentacji, debat oraz panelów  dostępna będzie na stronie www.targispecjal.pl i rozpocznie się o godzinie 12:00. 
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także