17.12.2020/10:50

Te trendy zmienią rynek artykułów kosmetycznych w 2020 roku [ANALIZA PMR]

Mimo, że najbardziej wyrazistym trendów na rynku kosmetycznym jest przejście konsumentów do kanału internetowego, nie jest to jedyna zmiana. Jak zwraca uwagę Karolina Szałas, retail market analyst w PMR, konsumenci coraz świadomiej zwracają uwagę na kwestie ekologiczne. Zarówno wybierając kosmetyki naturalne – trend ten wzmagają celebrytki, które tworzą takie kosmetyki – jak i zwracając uwagę na opakowania, w których produkty się znajdują.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Ciekawe 18.12.2020

    Jeszcze niedawno zamieszczali Państwo informacje o szkodliwości youtubera (nie kosmetologa) Kacpra Linczewskiego. Ta osoba raczej nie zasługuje na promowanie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także