06.04.2020/08:09

Terravita spieszy ze słodkim wsparciem dla pracowników medycznych

Producent wyrobów czekoladowych Terravita wspiera swoimi produktami pracowników poznańskiej Służby zdrowia. Firma dzieli się z nimi czekoladową energią. Wsparcie będzie mieć formę ciągłą.

„Terravita wyraża najwyższy szacunek dla pracowników służb zdrowia, którzy z ogromnym zaangażowaniem angażują się w walkę z zagrożeniem epidemicznym. Codziennie stają do walki z wirusem, opiekując się chorymi, dając nam wszystkim poczucie, że w obliczu dynamicznej sytuacji nie jesteśmy sami.” – zapewnia poznański producent czekolady.

– Nasza pomoc jest naturalną odpowiedzią na sytuację, która dzieje się wokół nas. Wiemy, że służby medyczne pracują bez wytchnienia, dlatego dzielimy się z nimi czekoladową energią, tak bardzo im potrzebną. Jesteśmy pełni podziwu i w ten sposób wyrażamy słowa najszczerszego podziękowania. Deklarujemy ciągłość wsparcia i dlatego pozostajemy w kontakcie z pracownikami poznańskiego magistratu, na bieżąco będziemy reagować na potrzeby placówek medycznych – komentuje Izabella Kwiatkowska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Terravita.

Poznański producent czekolady w porozumieniu z Urzędem Miasta w Poznaniu wsparł swoimi produktami szpital zakaźny przy ulicy Szwajcarskiej oraz Pracowników Pogotowia Ratunkowego.

Terravita weszła na rynek ponad 25 lat temu. Obecnie firma zarządza kilkoma markami w najważniejszych kategoriach czekoladowych. W ofercie ma m.in. tabliczki i paluszki czekoladowe, praliny, kremy i sosy. Terravita produkuje ponadto marki własne, oferty okazjonalne oraz półprodukty. Wyroby producenta oferowane są w Polsce, ale dostępne są też na wielu rynkach Europy i świata.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.