12.12.2019/19:24

Tesco ogranicza zasięg usługi Tesco Ezakupy w Warszawie

Jak ustalił portal WP Finanse, ze względu na planowane zamknięcia dwóch sklepów Tesco w Warszawie ograniczona zostanie usługa Ezakupy. Klienci, którzy dotąd korzystali z zakupów przez internet z dostawą już ich nie zrobią. 

"Dostawy w serwisie Tesco Ezakupy w poszczególnych miastach realizowane są z hipermarketów stacjonarnych. W związku z planowanym zamknięciem dwóch placówek w Warszawie w niewielkim stopniu zmienia się dostępność internetowej usługi w mieście" - dowiedział się portal WP Finanse od przedstawicieli Tesco w Polsce.

WP Finanse ustaliło, że od nowego roku usługa zakupów przez internet zostanie ograniczona w Warszawie. Potwierdza to Tesco, jednak nie zdradza szczegółów dotyczących lokalizacji. "Dotyczy to kilku procent adresów w stolicy, które od stycznia znajdą się poza zasięgiem dostaw serwisu Ezakupy. W ciągu kilku najbliższych dni poinformujemy o zmianach tych klientów, których one dotyczą" - to odpowiedź na pytanie o ograniczenia w usłudze zakupów przez internet w sieci Tesco.

Według informacji portalu wiadomoscihandlowe.pl Tesco zakończy sprzedaż internetową ze sklepów przy ul. Stalowej na Pradze Północ oraz ul.  gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 41 na stołecznym Gocławiu. Wkrótce oba hipermarkety zostaną przejęte przez sieć Kaufland.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TAKŻE:

 

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.