26.06.2020/10:59

Tesco Polska ma nowego rzecznika prasowego. Jacek Dąbrowski zastąpił Michała Sikorę

Jacek Konrad Dąbrowski został nowym rzecznikiem prasowym Tesco Polska. Zastąpił na stanowisku Michała Sikorę, który po 13 latach pełnienia tej funkcji będzie odpowiadał za dział PR w firmie Wawel.

Dąbrowski będzie łączył obowiązki rzecznika prasowego i menedżera ds. komunikacji zewnętrznej. Będzie odpowiadał m.in. za tworzenie i realizację planów komunikacji z mediami, kontakty z akcjonariuszami oraz dbałość o reputację Tesco w Polsce. Inne jego obowiązki to codzienny monitoring mediów i reagowanie na zapytania prasowe, koordynacja wystąpień publicznych oraz utrzymywanie relacji z kluczowymi przedstawicielami mediów.

Jacek Konrad Dąbrowski ma za sobą dwa i pół roku pracy na stanowisku Corporate Communications Officer w firmie Synerise. Wcześniej pracował w tej firmie na stanowisku Senior PR & Content Marketing Manager. Podobną rolę pełnił w firmie informatycznej Axence Polska. Prowadził też własną firmę Image Consulting.

Źródło: LinkedIn

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.