27.10.2016/11:20

Tesco rozdaje swoim klientom 30-złotowe kupony rabatowe

Klienci Tesco, którzy w najbliższy piątek, sobotę, niedzielę bądź poniedziałek zrobią zakupy w hipermarkecie sieci za minimum 199 zł, będą mogli zapłacić za nie 30 zł mniej. W przypadku zakupów dokonywanych w supermarketach rabat wyniesie 15 zł przy zakupach na co najmniej 99 zł.

Aby skorzystać z rabatu, klienci muszą pokazać na kasie kupony, jakie brytyjska sieć wydrukowała właśnie na pierwszej stronie swojej gazetki promocyjnej. Gazetka Tesco dostarczana jest do domów osób mieszkających w pobliżu sklepów sieci, jak również znaleźć ją można w każdym hipermarkecie i supermarkecie Tesco w Polsce.

Promocja z kuponami obowiązuje w Tesco od 28 do 31 października 2016 r. i nie dotyczy stacji paliw i serwisu Ezakupy. Kupon nie dotyczy zakupu paliw, papierosów i alkoholu. Dodatkowe szczegóły oferty znaleźć można w gazetkach promocyjnych sieci oraz na stronie internetowej Tesco.

Przypomnijmy, na przełomie sierpnia i września podobne promocje obowiązywały w Lidlu i Biedronce. Niemiecka sieć dawała swoim klientom, którzy zostawią w sklepie minimum 100 zł, rabat na 20 zł (podwyższony później do 30 zł) na kolejne zakupy. Z kolei Biedronka zaoferowała natychmiastowy rabat 25 zł przy zakupach za co najmniej 199 zł. We wrześniu w tę odsłonę wojny promocyjno-cenowej zaangażowało się Tesco, oferując 30 zł na zakupy za minimum 199 zł w hipermarkecie lub 15 zł przy zakupach za minimum 99 zł w supermarkecie. Dokładnie tak samo skonstruowana jest promocja brytyjskiej sieci, która obowiązywać będzie od najbliższego piątku.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Bee 27.10.2016

    Tesco "zaskakuje" nowatorska akcja marketingowa. Zamiast kosić cash przed Świętami, tną marzę o naście %. W każdym razie kopiować lepszych (Lidl, Biedra) to żaden wstyd, byle z głową.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.