21.03.2017/10:13

Tesco rozwija ofertę Pasaży Tesco

W marcu grono najemców Pasaży Tesco powiększy się o 7 brandów: sklep zoologiczny Maxi Zoo, supermarket dekoracyjny JYSK, salon sieci komórkowej T-Mobile, sklep z akcesoriami fryzjerskimi Toto Hair Company, sklep z akcesoriami GSM Tommix, punkt telewizji satelitarnej NC+ oraz sklep z odzieżą dziecięcą Atut GT. Otwarcie nowych lokali i punktów usługowych jest odpowiedzią na potrzeby klientów oraz wiąże się ze stałym rozwojem Pasaży Tesco.

- Od początku tego roku możemy pochwalić się aż kilkunastoma otwarciami. Poszerzenie naszej oferty jest efektem wychodzenia naprzeciw potrzebom klientów. Chcemy, aby konsumenci robiąc zakupy w Pasażach Tesco mogli znaleźć w nich bogatą ofertę, dlatego stale powiększamy portfolio naszych najemców – komentuje Łukasz Kędzior, Marketing Manager Działu Zarządzania Pasażami Handlowymi Tesco Polska.

Maxi Zoo to sieć sklepów, która posiada w swojej ofercie ponad 6 000 produktów. Każdy z klientów może otrzymać fachowe porady dotyczące doboru diety dla swojego pupila oraz odpowiedniej pielęgnacji. 11 sklep Maxi Zoo otworzy się w Pasażu Tesco przy ul. Górczewskiej 218 w Warszawie już 22 marca. Ponadto w lokalizacji tej klienci będą mogli skorzystać z oferty sklepu z odzieżą dziecięcą Atut GT, a także z usług oferowanych przez salon sieci T-Mobile. Operator ten otworzy także punkty w dwóch warszawskich pasażach - przy ul. Stalowej 60/64 oraz w Centrum Handlowym Gocław przy ul. Fieldorfa 44.

W Pasażu Tesco przy ul. Dęblińskiej 18D w Puławach otwarty zostanie supermarket dekoracyjny JYSK. Obecnie jest to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie i jeden z najważniejszych w Europie sprzedawców oferujących artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania. Z kolei w Pasażu Tesco przy ul. Wielickiej 259 w Krakowie otworzy się sklep z akcesoriami fryzjerskimi Toto Hair Company, w którym klienci będą mogli zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów takie jak farby, szampony, czy odżywki. 

Nowego najemcę zyska także obiekt przy ul. Broni Pancernej 15 w Żarach – w ofercie pasażu pojawi się sklep z akcesoriami GSM – Tommix. Z kolei miłośnicy telewizji będą mogli odwiedzić punkt nc+ w Pasażu Tesco przy al. Legionów 45 w Żywcu.

Warto dodać, że od początku roku w 3 warszawskich obiektach – przy ul. al. KEN 14, Górczewskiej 218 oraz Fieldorfa 41 można skorzystać z innowacyjnej usługi 4 mobility, która oferuje car sharing, czyli krótkoterminowe wypożyczanie samochodów.

Pasaże Tesco to 52 centra handlowe zlokalizowane w całej Polsce, należące do Tesco Polska. Pasaże, dzięki swojej różnorodnej ofercie i optymalnej powierzchni, pozwalają klientom na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.