29.04.2020/13:26

Tesco UK zmienia zasady korzystania z parkingów, by ułatwić klientom zachowanie dystansu

Brytyjski detalista zmienił regulamin funkcjonowania przysklepowych parkingów, aby ograniczyć liczbę klientów w marketach i ułatwić konsumentom zachowanie fizycznego dystansu między sobą.

Zmotoryzowani klienci mogą zostać poproszeni o zaparkowanie w wydzielonej strefie parkingu. Same parkingi zostaną przeorganizowane w taki sposób, aby możliwe było bezpieczne tworzenie się kolejek klientów oczekujących na wejście do sklepu – są one często równie długie, jak w Polsce.

Ponieważ rzecz się dzieje w Wielkiej Brytanii, detalista nie zapomniał o miejscowym klimacie. „Jeśli będzie padać lub będzie szczególnie zimno, możemy poprosić cię, abyś na swoją kolejkę czekał w samochodzie – poinformujemy cię, gdy będziesz mógł wejść do sklepu.”

Dodatkowo, na parkingach przed marketami Tesco pojawiły się specjalne oznaczenia, wskazujące dystans, jaki powinno się utrzymać od osoby stojącej z przodu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.