23.07.2018/09:55

Tesco uruchomi sieć dyskontów Jack's

Wiele wskazuje na to, że Tesco już wkrótce otworzy nową sieć sklepów dyskontowych. Najnowszy sygnał, że coś jest na rzeczy, to ogłoszenie o naborze pracowników do nowego formatu sklepów – donosi Retail Gazette.

Nowa sieć miałaby się nazywać Jack's i według niepotwierdzonych informacji, uzyskanych przez miejscowe media branżowe, może wystartować już we wrześniu. Tesco zamierza w ten sposób powalczyć o rynek utracony na rzecz Aldiego i Lidla. To już raczej nie plotki, skoro firma ogłosiła, że poszukuje pracowników do sklepów nowego formatu w regionach Wandsworth, Lincolnshire i Cambridgeshire – czytamy w Retail Gazette.

Treść ogłoszenia brzmi dość jednoznacznie, mowa w nim o „nowym formacie, który będzie zarządzany niezależnie od głównego biznesu Tesco”, w związku z czym warunki pracy i benefity „będą się różnić od oferowanych w Tesco”.

W pierwszym etapie nowa sieć dyskontów Jack's ma liczyć ok. 60 placówek.

Źródło: retailgazette.co.uk

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.