29.11.2016/21:08

Tesco w Polsce ma nowego szefa sprzedaży internetowej

Krzysztof Kamiński objął stanowisko menedżera sprzedaży internetowej w Tesco Polska. Zastąpił na tym stanowisku Mariusza Nowaka, który postanowił kontynuować karierę poza strukturami Tesco.

Krzysztof Kamiński od 14 lat związany jest z sieciami handlowymi, zaś od 2008 roku pracuje w Tesco Polska. Przed rozpoczęciem pracy w Tesco Ezakupy był m.in. menedżerem regionu i menedżerem projektów związanych z obsługą klienta.

Tesco - z ponad 40-proc. udziałem -  jest obecnie liderem rynku e-grocery w Polsce. Sprzedaż internetowa w ramach usługi Ezakupy Tesco realizowana jest w 26 hipermarketach sieci Tesco w całym kraju. Dostawy realizowane są przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 8 - 22. Zakupy można również odebrać osobiście na terenie sklepu korzystając z usługi „Zamów i Odbierz”.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Bee 05.12.2016

    To jest dziwne - w niektórych miastach zlikwidowali dostawę zakupów. Można tylko odebrać w sklepie. Byli pierwsi a teraz taki Krok wstecz. Czyżby znowu excel wygrał ze zdrowym rozsądkiem?

  • hkan 29.11.2016

    Czep się chłopie Polskich Pzredsiębiorców !!!!! Jedz do Angli pokażą ci gdzie twoje miejsce.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.