08.12.2019/11:04

Tesco w Puławach likwidowane. Na jego miejscu powstanie galeria handlowa

Hipermarket Tesco w Puławach, działający od 2009 r., wraz z końcem lutego 2020 r. zostanie zlikwidowany - donosi "Dziennik Wschodni". Docelowo w tym miejscu powstać ma nowa galeria handlowa Karuzela.

Nowa inwestycja ma mieć powierzchnię ok. 14 tys. mkw. W środku pojawi się nowy operator spożywczy, jak również sklepy odzieżowe, obuwnicze, sprzedające kosmetyki, a być może także punkty oferujące elektronikę, artykuły dziecięce i sportowe.

Według "DW", Karuzela w Puławach powstanie w 2021 r., a budowana będzie przez około rok. Inwestor formalnie zacznie kontrolować nieruchomość w marcu 2020 r. Na ten moment podpisane zostały jedynie umowy przedwstępne. W galerii Karuzela w Puławach ma powstać 150-200 nowych miejsc pracy.

Galerie Karuzela rozwijane są przez firmę Retail Concept. Obiekty o tej nazwie działają bądź są aktualnie budowane w Ełku, Tarnobrzegu, Lublińcu, Wodzisławiu Śląskim, Wrześni, Mrągowie oraz w Białej Podlaskiej.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • piotrek pan 19.02.2020

    Inwestor się wycofał. (fragment komentarza niezgodny z regulaminem forum) z tego będzie.

  • CudnyAdam 10.12.2019

    może w końcu powstanie jakieś normalne kino, chociaż szanse są mizerne. To w Puławach nie nadaje się do użytku. Jako relikt minionej epoki spełnia się fantastycznie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.