24.03.2016/12:56

Tesco wspiera inicjatywy regionalne w Małopolsce

14 grantów o łącznej sumie 70 tys. zł czeka na mieszkańców Małopolski, którzy zgłoszą się do programu „Decydujesz, pomagamy”.

Projekt organizowany przez Tesco Polska przy wsparciu Fundacji Tesco Dzieciom, skierowany jest do wszystkich organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych zajmujących się działalnością prospołeczną na obszarze lokalnym.

Akcja ma charakter ogólnopolski. Kraj został podzielony na 160 regionów (w tym 14 w Małopolsce), aby zwiększyć szanse programu na dotarcie również do małych miejscowości. Podział ustalany był na podstawie rozmieszczenia sklepów Tesco, ponieważ to właśnie klienci wyłonią w otwartych głosowaniach zwycięskie granty w wysokości 5 000 zł.

W Małopolsce akcja obejmie 40 marketów sieci. W maju, za zrobione zakupy, każdy klient otrzyma od sklepu żeton umożliwiający oddanie ważnego głosu. Wartość zakupionych produktów nie będzie brana pod uwagę.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.