03.08.2016/12:54

Tesco zatrudni 200 osób do centrum dystrybucji w Komornikach

Ruszyła rekrutacja pracowników do nowego Centrum Dystrybucji Tesco w Komornikach koło Poznania. Na obsadzenie czeka 200 etatów.

Na zainteresowanych czekają stanowiska magazyniera oraz magazyniera - operatora wózka widłowego wysokiego składu, Tesco poszukuje także pracowników technicznych.

Tesco oferuje swoim pracownikom umowę o pracę, zapewnia pakiet świadczeń socjalnych oraz szerokie możliwości rozwoju i awansu. Do grona 200 zatrudnionych bezpośrednio przez Tesco dołączy podobna liczba pracowników tymczasowych, którzy będą wspierać pracę centrum w okresach szczególnie intensywnych handlowo.

Nowy magazyn dołączy do dwóch działających aktualnie centrów dystrybucji Tesco zlokalizowanych w Teresinie koło Warszawy i Gliwicach. Magazyn w Komornikach rozpocznie pracę na przełomie września i października. Będzie obsługiwał 140 sklepów Tesco w północno-zachodniej Polsce. Z magazynu realizowane będą dostawy tzw. suchej żywności, czyli produktów niewymagających przechowywania i transportu w obniżonych temperaturach.

Zainteresowani mogą zgłaszać się do centrów rekrutacyjnych w hipermarketach Tesco przy ul. Serbskiej i Mrągowskiej w Poznaniu lub skorzystać ze strony tesco.pl/kariera.

Jeśli ten artykuł był interesujący zapisz się na codzienny, darmowy newsletter portalu wiadomoscihandlowe.pl. Bądź na bieżąco! Wystarczy kliknąć ten link i wpisać swój adres e-mail!

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.